Site Kullanım Şartları

www.drcelektrik.com sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

 1. Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı drcelektrik.com a aittir. drcelektrik.com'un lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
   

 2. Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı drcelektrik.com sorumlu kabul edilemez.
   

 3. Üçüncü bir siteye drcelektrik.com tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan drcelektrik.com bağlantılarının güvenliğini drcelektrik.com kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay drcelektrik.com sorumlu tutulamaz.
   

 4. Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı drcelektrik.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
   

 5. drcelektrik.com yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

ÜCRETSİZ KARGO

3000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli tarafımızdan karşılanacaktır.

ORJİNAL ÜRÜN

Sitemizden aldığınız her ürün orjinal olup, distribütör garantisi altındadır.

GÜVENLİ ÖDEME

3D Security ve 256bit SSL ile alışverişleriniz güven altında

TOP