Araç Şarj İstasyonuna internet bağlantısı gerekli mi ya da yapılabiliyor mu?

  • Akıllı ürünlerimizde uzaktan komut, şarj takibi ve diğer akıllı özelliklerin kullanılabilmesi için internet bağlantısı gereklidir.

  • Şarj istasyonunuzu manuel veya kartla kullanım tercihinize göre değişmektedir. Kartlı kullanımda Elektrik yeniden geldiğinde şarj işlemi kaldığı yerden devam etmeyecektir. Sizin kartı okutarak tekrar başlatmanız gerekir. Manuel opsiyonu ile kullanıyorsanız şarj işlemi kaldığı yerden devam eder.

  • Apartman veya site yönetimi uygun bir kurulum için izin verdiği takdirde uygun bir kullanım alanında şarj cihazları kullanılabilir, DRC elekrtik veya bölge bayileri ile iletişime geçerek teknik destek sağlanabilir.

  • Orbis Viaris Uni 22kW Araç şarj istasyonlarının kurulumunda öncelik kurulum yapılacak alana şebekeden gelen elektriğin 380V gücüne ulaşmasıdır. Sonrasında elektrik aboneliğiniz için kullandığınız sayaca gelen besleme kablosunun en az 6mm kalınlıkta olması gerekmektedir. Elektrik dağıtım şirketi ile yapmış olduğunuz sözleşmenin en az 18-20kW sağlaması bizim için yeterlidir.

    Yukarıdaki durumların dışında farklı bir durum olması durumunda; cihazlarımızda bulunan şarj modülasyonu özelliği ile aboneliğinizde herhangi bir güç aşımı, sigorta değişimi ve kablolarda ısınma sourunları olmaksızın aracımızı şarj etmeye devam edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO

3000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli tarafımızdan karşılanacaktır.

ORJİNAL ÜRÜN

Sitemizden aldığınız her ürün orjinal olup, distribütör garantisi altındadır.

GÜVENLİ ÖDEME

3D Security ve 256bit SSL ile alışverişleriniz güven altında

TOP